Konzultace v oboru gastroenterologie a interní medicíny

Nabízíme konzultace v oboru gastroenterologie a interní medicínyMUDr. Renata Neumannova

  • Trápí vás pálení žáhy, zácpy či jiné zažívací potíže a možná už vám nevyhovuje pouze střídání různých medikamentů.
  • Hledáte komplexnější pohled na své obtíže v souvislostech celého vašeho života a prostředí, ve kterém žijete.
  • Můžeme poskytnout takzvaný „další názor“ /“second opinion“/: pokud jste již léčeni, je možné konzultovat další odborný názor a nechat si vysvětlit podstatu a možnosti léčby svého onemocnění

 MUDr. Renata Neumannová hledá se svými klienty hluboké příčiny jejich akutních i chronických onemocnění. Pomáhá těm, kteří chtějí poznat, či si již sami uvědomují, jak se jejich život podílí na jejich nemocech. Tito lidé již také tuší, že mají i jiné možnosti, jak ke své nemoci přistoupit. Mohou tak objevit souvislosti mezi jejich nemocí, strukturou osobnosti a prožíváním životních situací. MUDr. Neumannová s klienty hledá a navrhuje konkrétní kroky a pomáhá na cestě ke změně. Každý má potenciál k uzdravení své nemoci sám v sobě.
Provede interní fyzikální vyšetření, odebere anamnézu a zhodnotí zdravotní stav. Na základě svých zkušeností srozumitelně vysvětlí současnou zdravotnickou dokumentaci, pomůže klientům zorientovat se v jejich zdravotnických nálezech a užívaných lécích. Citlivě doporučí kombinaci standardní léčby u dosavadních odborníků s vhodnými možnostmi aktivní účasti samotného nemocného v procesu uzdravování duše i těla.

Cena 1 terapeutické hodiny: 1000,-Kč.

Objednávat se na terapii můžete přes recepci telefonicky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.