Když hmaty nikam nevedou 28.11.

Úvod do Procesově orientované práce (psychoterapeutického směru) a ukázky použití na symptomech účastníků, kteří mají zájem a odvahu zažít tento přístup na „vlastní kůži“.


Termín: 28.11.2018
Čas: 18:00 – 21:00 (prezence 17:30-18:00) 

Cena: 800 Kč
Kde: CKP Sámova, Sámova 410/28, Praha 10
Určeno pro: fyzioterapeuty, lékaře, psychology a další psychosomaticky pracující odborníky
Dotazy: kurzy@ckpsamova.cz
Pozvánka ke stažení: zde

Registrace:
termín 17.10.2018 – ZRUŠENO
termín 28.11.2018


ANOTACE:

Každý z nás se setkává se složitými pacienty, přičemž není jasné, zda složitost spočívá v nejasné somatické komplikaci nebo v psychice pacientů. Pokud jedno ovlivňuje druhé, je dobré mít nástroje na malé intervence na psychologické úrovni.

Jak otevřít svou terapeutickou zvídavostí a otázkami širší kontext nemoci – pole představ, předsudků, pocitů?

Jak být inspirativní, nebát se více zkoumat, použít fantazii, své vjemy a pomáhat pacientům k léčení a nacházení celistvosti?

Na tomto semináři můžete zkoumat své životní otázky, udělat si krátký coaching své pracovní situace, nechat si supervidovat svůj případ z praxe nebo jen přímo zažít procesově orientovanou práci.

LEKTOR:

Ivan Verný, M.D., Dipl. PW je psychiatr, Procesově orientovaný
a systemický psychoterapeut a supervizor s privátní praxí v Curychu. Vyučuje Procesově orientovanou psychologii již od roku 1989 v Československu (ČR a SR), Řecku, Německu, Itálii a Izraeli.

Byl původně vesnickým lékařem, který zjistil, že mu v praxi chybí schopnosti, jak oslovit psychické aspekty svých pacientů. Hledal rozličné způsoby a nakonec absolvoval výcvik v Procesově orientované psychologii (POP), která nabízí pěkné, vtipné a kreativní instrumentárium, jak vůbec psychiku do práce s tělem zahrnout.


Více informací naleznete na: 
http://www.processwork.cz
http://www.centrum-lavka.cz/ivan-verny-procesove-orientovana-psychoterapie-rozhovor

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Připravované kurzy a programy, Semináře a programy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.