Jógové cvičení

V rámci našich jógových cvičení nabízíme seriál 5 jógových lekcí. V nich se zaměříme na detailní vnímání těla v klidu a v pohybu. Naučíme se pozorovat dech a jemně jej vést tak, aby přinášel aktivaci i uvolnění. Díky přesné práci v ásánách i v pohybu naučíme své tělo ohebnosti i stabilitě, dynamice i klidu.
V každé lekci prozkoumáme jeden ze segmentů našeho těla – budeme postupovat od pánve vzhůru až k temeni hlavy. Cílem celého seriálu cvičení bude harmonizovat práci těla, uvědomit si jednotlivé segmenty, pracovat s každým zvlášť a zapojit je do celku.
Cvičení bude probíhat v malých skupinkách 3-4  osob tak, abychom dbali na dobré provedení pohybu a na aktuální potřeby, se kterými přicházíte. Naším cílem je, abyste odcházeli ze cvičení spokojenější sami se sebou, protažení, dobře naladění, zvědaví na všechno, co se ve vašem těle odehrává. Povede vás zkušená fyzioterapeutka. Můžete si přijít zacvičit i bez předchozích zkušeností s jógou.

Do konce září můžete navštěvovat jednotlivé lekce, od října pak nabízíme cykly pěti lekcí. Cvičíme vždy dvě lekce v úterý a jednu ve středu večer. Vyberete si tak termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Cena:

Samostatné lekce: 400,­- Kč za 1 lekci

Cyklus 5 lekcí: 2 000 Kč/ 5 lekcí

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex