Domácí fyzioterapie pro ženy po porodu

Jste po porodu, ráda byste se vrátila ke svým obvyklým pohybovým aktivitám, ale nevíte, zda je na to Vaše tělo už připraveno?
Jste po porodu císařským řezem a nevíte, jak pečovat o jizvu? Věděly jste, že péče o pooperační jizvu v prvních týdnech po porodu pozitivně ovlivňuje hojení a bolestivost rány do budoucna? 
Trápí Vás obtíže pohybového systému (bolest zad, bolest rukou, atp.) nebo jim chcete předejít, ale je pro vás komplikované vypravit se k fyzioterapeutovi? 

Pokud máte pocit, že před porodem byla veškerá péče věnovaná Vám, ale po porodu je pozornost zaměřena převážně na Vaši ratolest, máme pro Vás dobrou zprávu: Teď je znovu řada na Vás. Péči si můžete dopřát i Vy sama, a o to více energie budete pak mít pro své miminko. Je v pořádku, že po porodu nevypadáte jako dokonalá “instamáma”. Je v pořádku říci si o pomoc. My přijedeme za Vámi a až to bude možné, můžete pokračovat s návaznou péčí s možnou spoluúčastí pojišťovny u nás v ambulanci.

Nabízíme Vám návštěvu fyzioterapeutky ve Vašem domácím prostředí. Nemusíte řešit, co si vezmete na sebe. Nemusíte vypravovat miminko. Nemusíte nikam cestovat. Naše zkušená fyzioterapeutka s Vámi probere Vaše obtíže, vyšetří vás a nastaví individuální terapeutický plán. 

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex