Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu? Aktuálně hledáme zájemce na níže uvedené pozice!

Fyzioterapeut

Centrum komplexní péče Sámova hledá do svého týmu fyzioterapeuta nebo fyzioterapeutku. Nabízíme práci na částečný úvazek.

Požadavky

  • Ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (SŠ, VOŠ, VŠ)
  • Výhodou jsou absolvované specializované kurzy a odborná praxe
  • Schopnost komplexního přístupu a funkčního uvažování ve fyzioterapii
  • Zájem o osobní rozvoj a vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Komunikativnost a příjemné vystupování

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení pacienta na základě Terapeutické dohody
  • Konzultace pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů a masérů
  • Účast na interních seminářích, odborných kurzech a supervizích
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr, příp. brigádu na DPP
  • Motivující odměňování
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod (50% sleva na naše služby, kurzové volno, příspěvek na vzdělávání, penzijní připojištění/životní pojištění, příspěvek na stravování, benefitní kartu a další individuálně nastavené benefity)
  • Zaškolení a podporu ve Vašem dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji
  • Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis a motivační dopis personalistce našeho centra Ing. Markétě Zuskové (zuskova@ckpsamova.cz)

Klinický psycholog

Do našeho týmu hledáme klinického psychologa se zájmem o psychosomatiku a týmovou práci. Nabízíme práci na  částečný úvazek (0,2-0,8).

Požadavky

  • Odborné vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie
  • Absolvování akreditovaného kurzu “Psycholog ve zdravotnictví”
  • Alespoň zahájený psychoterapeutický výcvik
  • Vítáme klinického psychologa s atestací

  • Individuální vedení pacienta (psychologické posouzení stavu klienta, podpůrná, motivační či systematická psychoterapie, krizová intervence), vedení skupin, práce s páry a rodinou (dle Vašeho zaměření)
  • Konzultace pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů a nutričního terapeuta
  • Účast na interních seminářích, odborných kurzech, intervizích a supervizích

Nabízíme

  • Zázemí zdravotnického zařízení s příjemným pracovním prostředím
  • Práci a péči o pacienta v týmu s lékaři a fyzioterapeuty
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod (50% sleva na služby, kurzové volno, příspěvek na vzdělávání, penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování a další individuálně nastavené benefity)
  • Služby recepce (objednání a komunikace s pacienty)
  • Podporu začínajícím psychoterapeutům v dalším vzdělávání a profesním rozvoji (možnost supervize a intervize, klinické semináře, metodické vedení)
  • Prostor pro budování vlastního terapeutického stylu

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis a motivační dopis personalistce našeho centra Ing. Markétě Zuskové (zuskova@ckpsamova.cz)

Rehabilitační lékař/ka

Do našeho týmu hledáme lékaře/lékařku se zájmem o rehabilitační a fyzikální medicínu a psychosomatiku.

Požadavky

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Předpokládáme atestaci v oboru „Rehabilitační a fyzikální medicína“ příp. zařazení do předatestační přípravy
  • Schopnost komplexního přístupu
  • Chuť se nadále rozvíjet v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

  • Komplexní vyšetření pacienta, doporučení léčby/terapie
  • Konzultace s terapeuty a psychology
  • Důsledné vedení zdravotnické dokumentace
  • Účast na pracovních schůzích, interních seminářích, odborných kurzech a
    supervizích

Nabízíme

  • Práci a zázemí v Centrech komplexní péče na pozici rehabilitační lékař/lékařka
  • Částečný či plný úvazek dle dohody, případně DPP
  • Úzkou spolupráci s fyzioterapeuty a psychology
  • Podporu v dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji
  • Interní vzdělávání

Rádi Vás s naší nabídkou a možnostmi seznámíme podrobněji při vzájemném rozhovoru. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na
adresu holubcova@ckpsamova.cz (Kontakt: Mgr. Jitka Holubcová)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex