Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu? Aktuálně hledáme zájemce na níže uvedené pozice!

Klinický psycholog

Do našeho týmu hledáme klinického psychologa se zájmem o psychosomatiku a týmovou práci. Nabízíme práci na  částečný úvazek (0,2-0,8).

Požadavky

  • Odborné vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie
  • Absolvování akreditovaného kurzu “Psycholog ve zdravotnictví”
  • Alespoň zahájený psychoterapeutický výcvik
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Vítáme klinického psychologa s atestací

Pracovní náplň

  • Individuální vedení pacienta (psychologické posouzení stavu klienta, podpůrná, motivační či systematická psychoterapie, krizová intervence), vedení skupin, práce s páry a rodinou (dle Vašeho zaměření)
  • Konzultace pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů a nutričního terapeuta
  • Účast na interních seminářích, odborných kurzech, intervizích a supervizích
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Nabízíme

  • Zázemí zdravotnického zařízení s příjemným pracovním prostředím
  • Práci a péči o pacienta v týmu s lékaři a fyzioterapeuty
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod (50% sleva na služby, kurzové volno, příspěvek na vzdělávání, penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování a další individuálně nastavené benefity)
  • Služby recepce (objednání a komunikace s pacienty)
  • Podporu začínajícím psychoterapeutům v dalším vzdělávání a profesním rozvoji (možnost supervize a intervize, klinické semináře, metodické vedení)
  • Prostor pro budování vlastního terapeutického stylu

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis a motivační dopis personalistce našeho centra Ing. Markétě Zuskové (zuskova@ckpsamova.cz)

Rehabilitační lékař/ka

Do našeho týmu hledáme lékaře/lékařku se zájmem o rehabilitační a fyzikální medicínu a psychosomatiku.

Požadavky

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Předpokládáme atestaci v oboru „Rehabilitační a fyzikální medicína“ příp. zařazení do předatestační přípravy
  • Schopnost komplexního přístupu
  • Chuť se nadále rozvíjet v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

  • Komplexní vyšetření pacienta, doporučení léčby/terapie
  • Konzultace s terapeuty a psychology
  • Důsledné vedení zdravotnické dokumentace
  • Účast na pracovních schůzích, interních seminářích, odborných kurzech a
    supervizích

Nabízíme

  • Práci a zázemí v Centrech komplexní péče na pozici rehabilitační lékař/lékařka
  • Částečný či plný úvazek dle dohody, případně DPP
  • Úzkou spolupráci s fyzioterapeuty a psychology
  • Podporu v dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji
  • Interní vzdělávání

Rádi Vás s naší nabídkou a možnostmi seznámíme podrobněji při vzájemném rozhovoru. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na
adresu holubcova@ckpsamova.cz (Kontakt: Mgr. Jitka Holubcová)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex