Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu? Aktuálně hledáme zájemce na níže uvedené pozice!

Fyzioterapeut/ Fyzioterapeutka

Centrum komplexní péče Sámova hledá do svého týmu zkušeného fyzioterapeuta nebo fyzioterapeutku. Nabízíme práci na plný i částečný úvazek (od 20 hod/týdně).

Požadavky

  • Ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (SŠ, VOŠ, VŠ)
  • Výhodou jsou absolvované specializované kurzy, jako např. Kurz reflexní Vojtovy lokomoce
  • Schopnost komplexního přístupu a funkčního uvažování ve fyzioterapii
  • Zájem o osobní rozvoj a vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Komunikativnost a příjemné vystupování

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení pacienta na základě Terapeutické dohody
  • Konzultace pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů a masérů
  • Účast na interních seminářích, odborných kurzech a supervizích
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na vzdělání a finanční produkty- penzijní připojištění/životní pojištění
  • Podporu ve Vašem dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis a motivační dopis personalistce našeho centra Ing. Markétě Zuskové (zuskova@ckpsamova.cz)

Recepční

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Péče o klienty – recepční. Naše centrum je zaměřeno na komplexní prevenci, diagnostiku a léčbu problémů
pohybového systému. Odborný tým lékařů, fyzioterapeutů, masérů a psychologů pomáhá pacientům najít příčiny potíži a vhodně zvolenou terapií zlepšit kvalitu jejich života.
Považujeme za důležité zajistit pro naše klienty také příjemnou komunikaci a hladký chod a organizaci provozu centra. Proto posilujeme náš tým recepce.

Na této pozici bude patřit k Vašim úkolům zejména

  • objednávání pacientů – osobně, telefonicky, sms, emailem – k lékařům, psychologům, fyzioterapeutům
  • příprava karet před návštěvou pacienta
  • péče o korespondenci, zpracování přijaté i odeslané pošty
  • zpracování různorodých administrativních a provozních záležitostí

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ, příp. vyšší  vzdělání
  • praktické zkušenosti s vedením administrativní agendy
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC, MS Office, prostředí Google platformy
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • práci na plný i částečný úvazek, flexibilitu při plánování služeb
  • motivující odměňování, benefity vč. možnosti výrazných slev na využití fyzioterapie
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaškolení a podporu v oblasti vzdělávání

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Budeme rádi, pokud se zastavíte u nás v recepci se životopisem, nebo zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis personalistce našeho centra Ing. Markétě Zuskové
(zuskova@ckpsamova.cz).

Rehabilitační lékař/ka

Do našeho týmu hledáme lékaře/lékařku se zájmem o rehabilitační a fyzikální medicínu a psychosomatiku.

Požadavky

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Předpokládáme atestaci v oboru „Rehabilitační a fyzikální medicína“ příp. zařazení do předatestační přípravy
  • Schopnost komplexního přístupu
  • Chuť se nadále rozvíjet v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

  • Komplexní vyšetření pacienta, doporučení léčby/terapie
  • Konzultace s terapeuty a psychology
  • Důsledné vedení zdravotnické dokumentace
  • Účast na pracovních schůzích, interních seminářích, odborných kurzech a
    supervizích

Nabízíme

  • Práci a zázemí v Centrech komplexní péče na pozici rehabilitační lékař/lékařka
  • Částečný či plný úvazek dle dohody, případně DPP
  • Úzkou spolupráci s fyzioterapeuty a psychology
  • Podporu v dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji
  • Možnost grantového vzdělávání

Rádi Vás s naší nabídkou a možnostmi seznámíme podrobněji při vzájemném rozhovoru. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na
adresu holubcova@ckpsamova.cz (Kontakt: Mgr. Jitka Holubcová)

Fyzioterapeut pracující s dětmi

Do našeho týmu hledáme fyzioterapeuta nebo fyzioterapeutku pracující s dětmi.

Centra komplexní péče jsou ambulantní nestátní zdravotnická zařízení zaměřená na komplexní prevenci, diagnostiku a léčbu všech problémů pohybového systému. Komplexní přístup v našich zdravotnických zařízeních spočívá v týmové spolupráci odborníků (lékařů, fyzioterapeutů, psychologů, psychoterapeutů, masérů a lymfoterapeutů) a podrobném náhledu na životní způsoby a zvyky každého pacienta.

Požadavky

  • Ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (střední, vyšší odborné, vysokoškolské)
  • Minimální praxe v oboru –3 roky
  • Dokončený kurz reflexní Vojtovy lokomoce nebo terapeut v kurzu VRL a ukončen alespoň  B částí
  • Praxe při práci s kojenci a dětmi
  • Ochota k dalšímu vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie

  • Konzultace pacientů v rámci terapeutického týmu
  • Účast na pracovních schůzích, interních seminářích, odborných kurzech a supervizích

Nabízíme

  • Práci v Centrech komplexní péče na pozici fyzioterapeut/ fyzioterapeutka
  • Částečný či plný úvazek, případně DPP
  • Možnost týmové spolupráce s dalšími odborníky v CKP
  • Podpora v dalším vzdělávání v oblasti psychosomatiky a fyzioterapie a profesním rozvoji (Supervize)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu holubcova@ckpsamova.cz (Kontakt: Mgr. Jitka Holubcová)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex