Masáže

Ať už si vychutnáte masáž jako samostatnou proceduru nebo ji využijete jako doplněk k probíhající fyzioterapeutické péči, můžete si vybrat z nabídky tradičních i těch méně tradičních druhů masáží.

Klasická a sportovní masáž (25/50 min)

Klasická a sportovní masáž slouží jako prostředek k odstranění bolesti, stresu, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí způsobené ať už zvýšenou tělesnou zátěží, nebo naopak nedostatkem pohybu. Provádí se buď celotělově nebo jsou masírovány jen vybrané části těla. Při klasické či sportovní masáži lze použít olej či emulzi bez parfemace, nebo si zvolíte Vámi vybranou vůni.

Manuální lymfodrenáž (60/90 min)

Manuální lymfodrenáž je masáž prováděná speciálními hmaty v přesně stanovené posloupnosti  jemným tlakem. Je při ní rozpohybován tok lymfy (mízy) a celého lymfatického systému v těle. Lymfatické masáže pomáhají odstranit odpadní, toxické látky a otoky (lymfedémy). Tím dochází k odlehčení, uvolnění a regeneraci celého imunitního systému. Při lymfodrenáži  se využívá anatomických poznatků o funkci lymfatických cév, mízovodů, uzlin a kolektorů. Nejsou používány oleje či emulze.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex