Masáže

Ať už si vychutnáte masáž jako samostatnou proceduru nebo ji využijete jako doplněk k probíhající fyzioterapeutické péči, můžete si vybrat z nabídky tradičních i těch méně tradičních druhů masáží.

Klasická a sportovní masáž (25/50 min)

Klasická a sportovní masáž slouží jako prostředek k odstranění bolesti, stresu, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí způsobené ať už zvýšenou tělesnou zátěží, nebo naopak nedostatkem pohybu. Provádí se buď celotělově nebo jsou masírovány jen vybrané části těla. Při klasické či sportovní masáži lze použít olej či emulzi bez parfemace, nebo si zvolíte Vámi vybranou vůni.

Lymfomasáž (50/80 min)

Jedná se o speciální manuální techniku, která podporuje oběh lymfy v těle. Pomocí cílených masážních hmatů (s daným jemným tlakem a směrem) je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení zplodin látkové výměny i otoků. Lymfodrenáž podporuje imunitní systém, působí jako detoxikace organismu a neposlední řadě zlepšuje také stav kůže (lupénka, atopický ekzém).  Doporučuje se po prodělání onemocnění Covid-19.
Na manuální lymfodrenáž se můžete objednat i bez doporučení lékaře. Při vážnějších onemocněních vyžadujeme souhlas ošetřujícího lékaře. V průběhu úvodní drenáže je s lymfoterapeutem probrán léčebný postup, počet a délka terapií.
Manuální lymfodrenáž má nejlepší účinky po absolvování série terapií. Nabízíme proto i zvýhodněný balíček 5 návštěv.

Raindrop (80 min)

Raindrop je masážní technika sestavená z vybraných esenciálních olejů Young Living a speciálních masážních technik. Tato metoda napomáhá ozdravenému procesu zevnitř pomocí vnější aplikace esenciálních olejů. Metodu vyvinul Dr. Gary Young na základě svého výzkumu esenciálních olejů a jejich antimikrobiálních vlastností. Sílu olejů propojil s technikou Vita Flex pracující s reflexními body na chodidlech a s jemnými masážními pohyby ovlivňující svaly i nervový systém. Oleje působí také na emoční oblast mozku tak, že naše emoce harmonizují. Při masáži se aplikují tyto oleje: oregano, tymián, bazalka, cypřiš, libavka, majoránka, máta a směsi olejů: valor, aroma siez. Raindrop je bezpečná a neinvazivní cesta ke zdraví páteře i celého organismu.

Fitness – modelující masáž (50 min)

Moderní inovativní koncept modelace těla. Napomáhá redukci tělesné hmotnosti, snížení projevů celulitidy, zlepšení svalového tonusu a snížení objemu těla v problémových partiích. Kombinace Fitness – modelující masáže s fyzickou aktivitou, zlepšením lymfatické drenáže a krevního oběhu působí na odbourávání přebytečného podkožního tuku.

Ajurvédská masáž (50 min)

Vede k uvolnění svalových partií, zlepšení cirkulace krve a spolu s čištěním lymfatických cév podporuje detoxikaci organismu. Současně zmírňuje bolesti a působí preventivně před civilizačními chorobami.

Anticelulitidní masáž (50 min)

Využitím speciálních lymfatických a proticelulitidových hmatů dochází k zlepšení krevního oběhu, rozpouštění tukových buněk spolu s lepším vstřebáváním tuků a vyhlazování kůže. Efekt může být patrný již po první masáži, ale pro dlouhodobější výsledek je vhodné tuto masáž opakovat (ideálně 10x). Masáž není vhodná při srdečních, cévních a oběhových obtížích, při křečových žilách, v těhotenství, akutním virovém nebo bakteriálním onemocnění, onkologickém onemocnění a kožních problémech.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex