Načítám Akce

Klinická konzultace Fyzioterapie funkce

Na práci prof. Karla Lewita navázala jeho dcera Bc. Clara Lewitová vlastním přístupem nazvaným Fyzioterapie funkce. Její žáci, svobodní učitelé Fyzioterapie funkce, její práci dále rozvíjejí. Dva z nich, Mgr. Jitka Holubcová a Mgr. Jan Maryška, nabízí Klinickou konzultaci.
Klinické konzultace jsou určeny pro pacienty všech věkových kategorií, kteří hledají radu, kam směřovat své fyzioterapie. Na konzultaci může přijít pacient bez svého fyzioterapeuta. Zpravidla tuto možnost využívají pacienti, kteří dochází k fyzioterapeutovi již několik měsíců i let, případně již několik fyzioterapeutů vystřídali, přičemž jejich obtíže nemizí nebo se stále vracejí či se objevují nové.
Konzultace jsou však určeny i pro fyzioterapeuty s jejich pacienty, kteří by uvítali čerstvý pohled na celý proces terapie. Učitel Fyzioterapie funkce má totiž velký benefit „prvně viděného“, což spolu s mnohaletou terapeutickou zkušeností přináší škálu dalších, nových možností, jak se vydat ze stagnace v terapeutickém procesu.
Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex