Načítám Akce

Fyzioterapie funkce u dospělých pacientů s funkčními poruchami

Na tomto Klinickém semináři máte možnost vidět ucelenou práci v rámci přístupu Fyzioterapie funkce na konkrétním pacientovi tak, jako kdyby k vám přišel do ordinace. Lektor provede úvodní pohovor, pacienta vyšetří, ošetří a nabídne, co si s sebou může pacient odnést domů. Tím vším vás jako účastníky semináře provede. Celkově ukáže práci na třech pacientech, vždy s možností dotazů a diskuze po odchodu pacienta.
Ti z vás, kteří již absolvovali některý z kurzů Fyzioterapie funkce. zde uplatní celkový náhled a je vám umožněno získané poznatky z kurzů propojit do jednoho celku. Seminář je vhodný i pro ty z vás, kteří jste ještě žádný z kurzů FF neabsolvovali a rádi byste se s tímto přístupem seznámili. Máte též možnost přivést si svého pacienta, na kterého byste si rádi udělali nový náhled nebo můžete nabídnout i sami sebe jako model.
Fyzioterapie funkce je přístup, ve kterém fyzioterapeut ze struktury (těla), napětí měkkých tkání a reaktibility CELÉHO pacienta ČTE o funkci, pohybu, chování, o jeho stavu a možnostech změn ve smyslu optima. V našich CKP nabízíme řadu kurzů, které jsou didakticky rozděleny na jednotlivá témata.

Harmonogram:

Harmonogram bude upřesněn.

Akreditace:

Bude podána žádost u UNIFY.
Garant: Mgr. Jitka Holubcová

Cena:

běžná cena: 7 400 Kč
členové UNIFY: 6 660 Kč

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Sámova s.r.o. Sámova 410/28 101 00 Praha 10 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex